Real RPG
Bun venit pe forumul RPG-Magic.
Acest forum este un forum "Magic" al RPG-ului.
Inregistreazate, creazati un personaj si intra intr-o lume de basm! Un forum cu totul in structura de RPG!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Real RPG
Bun venit pe forumul RPG-Magic.
Acest forum este un forum "Magic" al RPG-ului.
Inregistreazate, creazati un personaj si intra intr-o lume de basm! Un forum cu totul in structura de RPG!
Real RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Entitati magice

In jos

Entitati magice Empty Entitati magice

Mesaj Scris de Admin Mier Feb 02, 2011 7:25 pm

Aici o sa va explic cat pot eu de mult toate entitatile magice:


  • Vampyri:Asca cred ca stiti cu totii. Au colti si sunt rapizi. De asemenea au diferite puteti. Pot sa controleze mintea, sa citeasca mintile..etc.Se pot transforma in lilieci si unii in caini.
  • Varcolaci:Si asta cred ca stiti. Sunt cam dujmani. Se pot transforma in lupi si sunt si ei rapizi.
  • Elfi:Au urechi ascutite si sunt dornici de lupta. Pentru ei maturitatea inseamna 100 de ani.
  • Zane:Sunt mici si au aripi. Asta stiti.
  • Ingeri:Sunt mai maiestosi, au aripi mult mai mari...stiti Very Happy
  • Dragoni:Sunt niste reptile uriase de peste 3 metri inaltime. Pot sa scoata foc pe gura si se pot transforma in oameni. De asemenea au viata lunga.
  • Demonii:Sunt niste uratanii cu brate multe si mari. Ganditi-va la o caracatita uriasa. Sunt mereu rai.
  • Fantomele:Sunt orice entitate magica moarta. Bantuie oamenii si nu pot fi ucise.
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Mesaje : 145
Puncte : 266
Karma : 9

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum